Pracovník/pracovnice call centra pro vymáhání pohledávek se slovenštinou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROFI CREDIT Czech, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci financování a úvěrování - pracovník/pracovnice call centra pro vymáhání pohledávek se slovenštinou.

Jaké úkoly budou Tvojí každodenní záležitostí?: telefonický kontakt se stávajícími zákazníky společnosti v rámci Slovenska, zodpovědnost za telefonické vymáhání pohledávek, vyřizování příchozích i odchozích hovorů s klienty, kteří jsou se splátkou v prodlení, zpracování e-mailových zpráv, evidence údajů do informačního systému. Co Ti určitě nesmí chybět: minimálně středoškolské vzdělání, perfektní znalost slovenského jazyka (slovem i písmem), zvládání hovoru po telefonu na běžné úrovni, samostatnost při práci na svěřených úkolech, pečlivost, zodpovědnost a chuť na sobě pracovat, týmový duch. Pokud se dohodneme na spolupráci, získáš: nadstandardní měsíční mzdu v oboru - nástup 18.000,- fix., vstřícný přístup kolektivu spolupracovnic a spolupracovníků, práci, kterou jistě zvládneš, když se na začátku vše potřebné naučíš, spolupráci se sympatickou nadřízenou, se kterou si budeš pravidelně o své práci povídat, a vždy Ti bude k dispozici, praxi ve společnosti, které se na finančním trhu dlouhodobě daří, nefinanční benefity jako stravenky, 1 týden dovolené navíc, 3 dny placeného zdravotního volna, dárky při výročích, pitný režim,... Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, 3 dny SickDays, pitný režim hrazený zaměstnavatelem, dárky při životních jubileích. Místo, kde budeš mít kancelář se svým pracovním místem: Pardubice, nábř. Závodu Míru 2739, 530 02 Pardubice První kontakt e-mailem.

Lokalita pracoviště

nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Odborný ekonom v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci financování a úvěrování

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Slovenština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROFI CREDIT Czech, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROFI CREDIT Czech, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému