Prodavačka do řeznictví

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Moravské maso, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - prodavačka do řeznictví.

První kontakt e-mailem Místo výkonu práce: Provozovny zaměstnavatele ( Brno - Zelný trh, Husitská, Kobližná, Kohoutovice, Komín… Veverská Bítýška) Vaší povinností bude -příprava a prodej uzenin, lahůdek, pečiva - doplňování čerstvého masa a uzenin z chladírny - krájení a balení masa, uzenin i lahůdek - obsluha pokladny Požadujeme - znalost masa, umění nabídnout, ukrojit, naporcovat,… - bezúhonnost - vyučení a praxe v oboru podmínkou - ochotu k zákazníkovi, samostatnost a zodpovědnost - ochotu učit se novým věcem Nabízíme - práci ve stabilní české firmě s tradicí - výhodná pracovní doba Po až Pá, cca 2x So do měsíce, Ne volná - motivující mzdové ohodnocení (nárůst mzdy dle praxe a výsledků) - benefity (např. stravenky, možnost nákupu firemních produktů za firemní ceny,..) - nástup možný ihned

Společnost

Moravské maso, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Zelný trh 320, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

1.8.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Moravské maso, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Moravské maso, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému