Administrativní pracovnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost 777pack s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovnice.

Kontakt telefonicky nebo e-mailem Práce s PC (MS Office, systém Pohoda, e-shop), fakturace, zpracování objednávek, příprava štítků pro expedičního dopravce, sledování skladových zásob -> objednávání zboží -> naskladňování, vyřizování poptávek, komunikace se zákazníkem, administrativa, vyhledávání nových zákazníků. Práce v centru Brna, snadná dostupnost MHD, pohyblivá platová složka Nástup možný ihned.

Společnost

777pack s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vodařská 126, 619 00 Brno 19, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 777pack s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 777pack s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému