PROJECT CO-ORDINATOR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost G & P Quality Management s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - project co-ordinator.

Kdo jsme: Projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením kvality v automobilovém a leteckém průmyslu, našimi hlavními zakazníky jsou Jaguar Land Rover, Škoda Auto, Opel, ZF TRW, Faurecia, atd. Náplň práce: řízení projektových týmů, každodenní komunikace se zákazníky (oddělení kvality, logistiky a výroby), příprava projektové dokumentace, organizace směn, auditování projektů, řízení rozvoje zaměstnanců Požadujeme: min. SŠ vzdělání ideálně technického směru, AJ aktivně slovem i písmem (min. B1), zkušenosti z automotive velkou výhodou, řidičský průkaz skupiny B(aktivní řidič), dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Power Point), velmi dobré komunikační schopnosti, representativní vystupování, iniciativu a proaktivní přístup, organizační schopnosti, smysl pro zodpovědnost, technické myšlení Nabízíme: komplexní zaškolení na nabízenou pozici, stabilní práce v dynamické prosperující společnosti, v dlouhodobějším horizontu možnost zajímavého kariérního růstu, stravenky v hodnotě 100 Kč/den, laptop a mobilní telefon i k soukromému použití, flexibilní pracovní doba Kontaktovat mezi 9 - 16 hod.

Společnost

G & P Quality Management s.r.o.

Lokalita pracoviště

České Budějovice, České Budějovice (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr strojírenské výroby v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.8.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti G & P Quality Management s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost G & P Quality Management s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému