SEŘIZOVAČI VSTŘIKOVACÍCH LISŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LINAPLAST s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - seřizovači vstřikovacích lisů.

Nástup ihned. Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte na adresu: kontakt. Požadujeme: SOU/SŠ technického směru, praxe se vstřikovacími lisy vítána. Flexibilita, samostatnost, ochota učit se nové věci. Popis práce: denní kontrola forem a údržba forem na lisech včetně záznamů o jejich realizaci, samostatně realizovat vzorkování nových forem včetně zpracování technické dokumentace (průvodka vzorkování, technická norma atd.) a konstruktivních návrhů ke zjištěným nedostatkům, realizace vzorkových a ověřovacích dávek v předsériových etapách výroby, zpracování malosériových výrobních dávek vyžadujících zvláštní péči a výrobní postupy, provádět zapracování a zaškolování nových seřizovačů, provádět zaškolování směnových seřizovačů na obsluhu nových strojů, zařízení a výrob (díly, formy), výměna forem na lise, seřízení lisu a pomocných zařízení (mech. ruka, robot, dopravník, mlýnek a pod.), seřizování a nastavování výrobních (např. montážních) a pomocných zařízení na provoze lisovny, aktivní spolupráce s úsekem kvality, předkládat návrhy na optimalizaci funkce forem s cílem snížení jejich poruchovosti a opotřebení, předkládat a realizovat návrhy na optimalizaci technologických procesů vstřikování s důrazem na kvalitu, a stabilitu procesu a jeho efektivnost, předkládat a realizovat návrhy na instalaci pomocných technologických zařízení (mlýnky, dopravníky a roboty ) s cílem snižování nákladů a zefektivňování technol. procesů, obsluha VzV, obsluha zvedacích zařízení (jeřáb), provádění údržby malých strojů a technologických zařízení(sušičky, drtiče, nasávačky apod.) Nabízíme: 25 dní dovolené, plně hrazené stravenky, práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, firemní benefity (pololetní odměny, prémie, nápoje na pracovišti zdarma, firemní akce, výhodný mobilní tarif pro zaměstnance, flexipass), docházkový bonus 2 000 Kč, firemní parkoviště, pracovní poměr na dobu neurčitou.

Společnost

LINAPLAST s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sportovní 313, 798 12 Kralice na Hané (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Plastikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 31 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

7.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LINAPLAST s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LINAPLAST s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému