DISPONENT/KA MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CB Cargo s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti - disponent/ka mezinárodní přepravy.

Hledáme Disponenta/ Disponenetku s potenciálem převzetí pozice jenatele společnosti. Požadujeme: dlouholetou praxi v disponování v mezinárodní přeprave celovozových i kusových zásilek, zkušenosti s náborem řidičů a s náplní jejich práce, dobré znalosti v oblasti firmeního hospodářství, znalost německého jazyka slovem i písmem, znalost anglického jazyka výhodou, odolnost proti stresu, flexibilitu, týmovost, velmi dobrou schopnost komunikace, samostatnost při práci, dobrou znalost přepravního trhu v ČR, dobré kontakty s přepravci k nasazování najatých přepravců Vaše úkoly: disponování prřděleného vozového parku, cílený rozvoj přeprav a jejich aktivní vyhledávání a dispozice, nasazení a řízení najatých přepravců, kvalifikace řidiče kamiónove dopravy, péce o stávající klientelu, vyhledávání nových obchodu a jejich implementace, zpracování zakázek, příprava podkladu pro fakturaci Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, služební vůz i pro soukromé účely, možnost dalšího profesního růstu v přepravní společnosti, příležitost zastávat pozici jednatele společnosti Kontakt: CB Cargo s.r.o., Vrbenská 25, 37001 Ceské Budejovice, tel. kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

CB Cargo s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vrbenská 199, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CB Cargo s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CB Cargo s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému