Pečovatel/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Élie z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami - pečovatel/ka.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt nebo volat na tel.č.: kontakta domluvit pohovor Místo výkonu práce - Élie - Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc, Dukelská č.p. 61, 431 86 Kovářská Náplň práce - celodenní řádná péče o svěřené děti umístěné ve ZDVOP, zajištění celodenního programu Nabízíme - týden dovolené navíc

Společnost

Élie z.s.

Lokalita pracoviště

Dukelská 61, 431 86 Kovářská (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

2.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Élie z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Élie z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému