Procesní inženýr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EMS-PATVAG s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby - procesní inženýr.

Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou nebo vyšší, praxe v oblasti automotive min. 2 roky, AJ slovem i písmen (úroveň B2 a vyšší), zkušenosti s Lean Six Sigma, 5S, Kaizen, Gemba, DOE, SMED apod., práce s PC - Excel, Word, PowerPoint, orientace v ISO 9001, ISO/TS 16 949 Popis práce: PP na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení, nástup možný ihned, vhodné i pro absolventy (s absolvovanými stážemi ve výrobních podnicích), neustálé zlepšování výrobního procesu a pracovního prostředí, vedení výrobních projektů (nové technologie, přestavby výr. linek apod.), implementace nových projektů / produktů do sériové výroby, řízení výrobních kapacit / zmetkovitosti, příprava podkladů pro výrobní směrnice a pokyny, podpora oddělení vývoje ve vývojových fázích projektů produktů Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na stravování, jazykový kurz, sportovní aktivity, pravidlené zvyšování mzdy, roční odměny Kontakt: Hasoň Petr Ing., tel.: kontakt, 8-16 hod, e-mail: kontakt

Společnost

EMS-PATVAG s.r.o.

Lokalita pracoviště

Brankovice 350, 683 33 Nesovice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EMS-PATVAG s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EMS-PATVAG s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému