PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - ELEKTRONIK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Schiedel, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - provozní elektrikář - elektronik.

Náplní vaší práce bude zejména: diagnostika a opravy poruch, oprava a údržba elektroinstalace Požadujeme: SOU/SŠ strojní/elektro, praxe na obdobné pozici, čtení schémat, práce s PC, odbornou způsobilost dle vyhl. č. 50/§6, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, SIMATIC OP V5 Nabízíme: práce v jednosměnném provozu, práce na plný úvazek, odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené Pracoviště: Zliv, Nástup: dle dohody Máte-li zájem o pracovní pozici a splňujete-li naše požadavky, zašlete přihlášku spolu se strukturovaným životopisem do 20.08.2017 na adresu: Schiedel, s.r.o., Marie Vlásková - personální oddělení, Nádražní 80, 373 44 Zliv nebo na e-mail: kontakt Zasláním životopisu udělujete naší společnosti souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů za účelem získání zaměstnání ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a to až do odvolání tohoto souhlasu písemnou formou.

Společnost

Schiedel, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nádražní 738, 373 44 Zliv, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Schiedel, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Schiedel, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému