Školitel a supervizor v call centru

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Professional Business Consulting s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři dalšího vzdělávání - školitel a supervizor v call centru.

Hledáme do našeho nově vzniklého call centra posilu na pozici supervizora a lektora prodejních dovedností, který bude předávat své rady i v konkurenčních firmách jako lektor. Hledáme někoho, kdo: - v minulosti aktivně působil na obchodních pozicích nebo byl supervizorem v Callcentru - má vynikající prezentační dovednosti - umí dát zpětnou vazbu operátorovi - je samostatný a dokáže si zorganizovat svou práci. - má zkušenosti s tréninkem obchodníků nebo operátorů - je časově flexibilní Budete odpovídat za: - realizaci obchodních školení a tréninků u obchodních partnerů - vedení a rozvoj vlastních operátorů - docházku a administrativu spojenou se školením - výsledný efekt školení u partnerů - výsledky vlastních operátorů U nás se můžete těšit na: - fixní plat 35.000 Kč - kvartální bonusy až ve výši 90.000 Kč - pružnou pracovní dobu - seberealizaci, možnost podílet se na formování obchodního trhu CV zasílejte na kontakt

Společnost

Professional Business Consulting s.r.o.

Lokalita pracoviště

Perucká 2482, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitel odborných předmětů v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Lektoři dalšího vzdělávání

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 65 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.8.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Professional Business Consulting s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Professional Business Consulting s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému