Výrobní dělník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GRUPO ANTOLIN OSTRAVA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - výrobní dělník/ce.

Místo výkonu práce: Na Rovince 912, Ostrava-Hrabová Kontakt výhradně na e-mail: kontakt Hledáme zájemce na pozici výrobní dělník/ce (ženy i muži). Jedná se o práci manuálního charakteru s důrazem na přesnost, rychlost a kvalitu. Požadavky: pracovitost, zájem o práci, dobrá pracovní morálka, zdravotní stav bez omezení, schopnost pracovat a komunikovat v týmu. Nabízíme: nástupní mzda od 17.000 Kč dle zkušeností (zákl.mzda, měsíční bonus, příplatky), po zaškolení navýšení mzdy, stravenky ve výši 80 Kč, firemní benefity, nástup ihned do kmenového stavu (ne pod pracovní agenturu). Zaměstnanecké výhody: Dovolená 5 týdnů, měsíční bonus, roční bonus, zvyšování kvalifikace, akce pro zaměstnance.

Lokalita pracoviště

Na Rovince 912, 720 00 Ostrava 20 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GRUPO ANTOLIN OSTRAVA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GRUPO ANTOLIN OSTRAVA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému