MECHANIK, OPRAVÁŘ STAVEBNÍCH STROJŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AGROTEC servis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení - mechanik, opravář stavebních strojů.

První kontakt: telefonicky 7:00 - 15:30 hod., na tel: kontakt e-mailem na: kontakt Pracovní náplň Servis a opravy stavebních strojů Opravy elektronických závad strojů Opravy motorů Záruční a pozáruční servis Servisní výjezdy a zásahy, servis u zákazníka Příprava nových strojů Požadujeme SOU s maturitou nebo vyučením v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo v oboru automechanik, autoelektrikář, mechanotronik, diagnostik Praxe v opravárenství zemědělské nebo stavební techniky nebo v automobilní oblasti Orientace v elektrických schématech a okrajově v hydraulických schématech stavební techniky Schopnost užívání diagnostických nářadí pro motory a palubní počítače, kladný vztah k používání PC ŘP skupiny B, C Speciální průkazy (svářečský, strojní, na vysokozdvižný vozík atd.) výhodou Komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům Nabízíme příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, příspěvek na vzdělání, dovolená 5 týdnů,

Společnost

AGROTEC servis s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vídeňská 204, 619 00 Brno 19 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
  • C - nákladní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGROTEC servis s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AGROTEC servis s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému