Pracovník/-ice pro obchodně-technický servis (region Jižní Čechy a Plzeňsko)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MATRIX a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - pracovník/-ice pro obchodně-technický servis (region jižní čechy a plzeňsko).

Obchodně technický servis - REGION JIŽNÍ ČECHY A PLZEŇSKO Kontakt zasláním strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na e-mail kontakt. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné a každý zájemce obdrží odpověď. Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení 30.9. 2017. Nástup možný ihned. Požadavky: - obchodní, komunikační a prezentační schopnosti - aktivní přístup ke svěřeným úkolům - zodpovědnost a loajalita ke jménu firmy - spolehlivost, pečlivost a samostatnost - řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič - praxe v prodeji a obchodě, vzdělání technického směru a znalost cizího jazyka (AJ, NJ) výhodou Než budete moci samostatně působit mezi klienty, projdete sérií školení a praktických jednání. Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti: - vyhledávání potenciálních zákazníků a správa stávajících zákazníků - prezentace a propagace zboží - osobní kontakt - přijímání objednávek - poskytovaní odborného poradenství zákazníkům - monitorovaní trhu, aktuálních trendů a konkurenčních aktivit - zodpovídání za plnění osobního plánu prodeje - reporting - denní komunikace a osobní schůzky se zákazníky - zásobování, plnění obchodních plánů zpracování administrativy a pravidelné reporty Produkty a služby: - kompletní sortiment pro broušení a leštění, vč. nářadí, příslušenství a brusiv - kompletní sortiment lepicích systémů - průmyslové lepení a aftermarket - nabídka komplexní služby pro zákazníka - produkty, logistika, testy, certifikace, servis nářadí, novinky, akce, následná péče Zaměstnanecké výhody: - profesní vzdělávání a produktová školení, flexibilní pracovní doba.

Společnost

MATRIX a.s.

Lokalita pracoviště

Třebešov 1, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2017

Požadavky

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MATRIX a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MATRIX a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému