Pracovník PCO - pouze pro OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost cba corporation a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - pracovník pco - pouze pro ozp.

V případě zájmu volejte na číslo kontaktnebo na pevnou linku kontaktnebo posílejte životopis na kontakt Rozšiřujeme náš pracovní tým o nové kolegy pro PCO (pult centrální ochrany) v Brně, pozice je vhodná pouze pro invalidní důchodce. Práce především na PC. Nástup: ihned Nabízíme: zaučení zaměstnání na HPP možnost dlouhodobé spolupráce jistotu pravidelného příjmu, možnost vyplácení záloh na mzdu služební výstroj zdarma možnost získání certifikátu strážného příjemné klimatizované pracovní prostředí v centru Brna odpovídající finanční ohodnocení - Při 35h úvazku u nás máte 14.500Kč Požadujeme: čistý rejstřík trestů odpovědnost za vykonávanou práci praxe v oboru vítána Bližší informace k vykonávané práci při osobním pohovoru.Pohovory se konají po předchozí telefonické domluvě v Brně - Líšni.

Společnost

cba corporation a.s.

Lokalita pracoviště

Orlí 542, 602 00 Brno 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník bezpečnostní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti cba corporation a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost cba corporation a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému