PRAKTICKÁ SESTRA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Městský ústav sociálních služeb Jirkov hledá vhodného kandidáta na pozici Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - praktická sestra.

V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na e-mail: kontakt, případně kontaktujte personální oddělení paní Tonkovou na tel. č. kontakt. Místo výkonu práce - MěÚSS Jirkov Požadavky na volné pracovní místo: Odborná způsobilost k výkonu povolání praktické sestry (zdravotnický asistent). Komunikace a písemný projev v Českém jazyce. Znalost cílové skupiny - specifika práce se seniory. Zdravotnické dovednosti. Základy informatiky - práce s PC programem. Znalost individuálního plánování. Realizování ošetřovatelské intervence. Odolnost vůči stresu, schopnost analyticky myslet, respektovat a dodržovat hranice a etiku v sociální práci. Schopnost efektivní komunikace. Loajalita k organizaci. Samostatnost a schopnost rozhodovat se. Schopnost empatie. Nabízíme: Zodpovědnou činnost u důvěryhodného zaměstnavatele. Kolegiální a přátelskou pracovní atmosféru. Odpovídající platové ohodnocení, firemní benefity, možnost seberealizace, podporu dalšího vzdělávání. Plat na plný pracovní úvazek od 15 170,- do 22 810,- Kč dle nařízení vlády č.564/2006 Sb. podle dosažené kvalifikace a praxe + osobní ohodnocení + odměny. Pracovní poměr na dobu určitou, poté prodloužení. Nástup možný od 1.9.2017 Směnný provoz - nepřetržitý 12ti hodinové směny včetně nočních.

Lokalita pracoviště

U Dubu 1562, 431 11 Jirkov 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 170 - 22 810 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.8.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Městský ústav sociálních služeb Jirkov výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Městský ústav sociálních služeb Jirkov o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému