Specialista controllingu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Silnice LK a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - specialista controllingu.

Náplň práce: - Spolupracuje na metodice sestavování výrobního plánu a výsledných kalkulací nákladů a výkonů. - Provádí kontrolu správnosti vykazovaných údajů, ve spolupráci s odpovědnými zaměstnanci provádí opravy chybného účtování. - Kompletní správa systému GIST, jeho rozvoj a aplikace nových modulů. - Spolupracuje při administraci účetního systému HELIOS, jeho rozvoj a aplikace nových modulů. - Zajišťuje integraci údajů z účetnictví do formy komplexních informací a ukazatelů nutných pro ekonomické rozhodování společnosti. - Kontroluje a spolupracuje při sestavení výkazů s hlavní účetní, v případě potřeby, spolupracuje se zaměstnanci ostatních středisek a oddělení. - Tvoří reporting pro potřeby vedení společnosti, ostatních středisek a oddělení dle požadavků. - Kontroluje činnosti na svěřeném oddělení, zabezpečuje včasné odstranění nedostatků zjištěných interní a externí kontrolou. - Podpora účetního oddělení při tvorbě nových "obecných importů". - Komunikace s externími programátory. - Provádí dohled nad elektronickým oběhem dokladů. - Provádí interní lektorskou činnost. Požadujeme: - SŠ/VŠ ekonomického směru - Praxe na obdobné pozici min. 2 roky podmínkou - Zkušenosti s administrací účetního softwaru - Pokročilá znalost nástrojů MS Office - Znalost softwaru HELIOS a GIST INTELLIGENCE výhodou - ŘP sk. B - Organizační schopnosti, inovativní myšlení, proaktivní přístup Nabízíme: - Práce na 1 směnu s možností pružné pracovní doby - Zajímavé platové ohodnocení dle praxe - 5 týdnů dovolené - Stravenky 110,- Kč/den - Další odměny v závislosti na hospodaření společnosti - Služební telefon - Služební notebook - Příspěvky na penzijní připojištění - Jazykové kurzy - Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli - Flexi Pass - Sociální fond - Místo výkonu práce Jablonec nad Nisou Hlásit se e-mailem nebo telefonicky

Společnost

Silnice LK a.s.

Lokalita pracoviště

Československé armády 4805, 466 05 Jablonec nad Nisou 5 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 42 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Silnice LK a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Silnice LK a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému