Supervisor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FUJITRANS (EUROPE) B.V., organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech - supervisor.

POŽADUJEME: -SŠ vzdělání s maturitou -výbornou znalost práce na PC (zejména MS Excel - práce se vzorci, funkcemi, makra) -předchozí zkušenosti se skladovacím systémem SAP výhodou -komunikativní znalost AJ -znalost logistických procesů a skladovacích procesů -předchozí zkušenosti s vedením pracovního týmu/směny výhodou -zodpovědný, samostatný a proaktivní přístup k práci, flexibilita -ochotu pracovat v 3-směnném provozu NABÍZÍME: -zajímavé a stabilní zaměstnání v prosperující společnosti -odpovídající a motivační mzdové ohodnocení, pohyblivé složky mzdy až do výše 4.000 Kč - 5 týdnů dovolené, stravenky 90 Kč / směna, příspěvek na dopravu -možnost dalšího profesního rozvoje -nástup možný ihned NÁPLŇ PRÁCE: -zodpovědnost za plynulý chod skladových operací v rámci dané směny -plánování, organizace práce a optimalizace počtu zaměstnanců ve spolupráci s vedoucím směny -měření výkonnosti a shromažďování dat za účelem zpracování patřičných výstupů -příprava interních reportů souvisejícíh s chodem skladu -školení a rozvoj vedoucích a řadových zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Podnikatelská 1194, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Úředníci ve skladech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 27 500 - 31 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

4.11.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FUJITRANS (EUROPE) B.V., organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FUJITRANS (EUROPE) B.V., organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému