STAVEBNÍ DĚLNÍK, ŘIDIČ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STRABAG a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl - stavební dělník, řidič.

Náplň práce: kumulovaná práce dělníka a řidiče dle potřeb stavby, manuální práce na stavbě, řízení vozidla (stroje), pravidelná kontrola provozuschopnosti vozidla, vedení záznamů a správa dokumentů o provozu vozidla, práce dle pokynů nadřízeného pracovníka. Požadavky: vzdělání střední odborné s výučním listem, řidičský průkaz sk. B, C, E, strojnický průkaz (finišer, válec), vazačský průkaz, jeřábnický průkaz, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita Práce na Liberecku Zaměstnanecké výhody: stabilní zaměstnání s pravidelnou mzdou, mzdové ohodnocení v závislosti na osobní iniciativě a výkonu, přátelské pracovní prostředí, týden dovolené navíc, možnost získání zaměstnání na neurčito Hlásit se telefonicky nebo osobně v pondělí - pátek od 8.00 do 15.30 hod.

Společnost

STRABAG a.s.

Lokalita pracoviště

Generála Svobody 161, 460 01 Liberec 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.8.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vazačský průkaz
  • obsluha stavebních strojů
  • průkaz jeřábníka

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
  • C - nákladní automobily
  • C+E - nákladní automobily s přívěsem
Pošlete inzerát známému