Technik uvádění do provozu, obchodní technik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DAVON s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení - technik uvádění do provozu, obchodní technik.

Pracoviště: Šumperská č.p. 1353, Uničov. Datum nástupu: ihned. Technik uvádění do provozu, obchodní technik Commissioning Engineer, Sales Engineer Náplň práce: - finální přejímka zařízení v DAVONU za účasti zákazníka - příprava dokumentace - uvádění do provozu zařízení u zákazníka po celém světě, zhruba 30% pracovní doby - příprava dokumentace v anglickém jazyce; zajištění organizace výjezdu; koordinace prací na místě, vedení montáže, spouštění a testování zařízení; školení operátorů a pracovníků údržby v anglickém jazyce - obchodní a technické jednání s dodavateli - zpracování požadavků zákazníka, tvorba poptávek a nabídek - tvorba původní dokumentace k jednotlivým zakázkám Požadujeme: - VŠ vzdělání technického směru - obor Zemní, stavební a těžební stroje výhodou - praxe v oboru výhodou - analytické schopnosti pro zajišťování příčin závad - komunikativní znalost angličtiny - uživatelská znalost PC - ochotu cestovat - řidičský průkaz sk. B Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu - mzdové ohodnocení od 35.000 Kč/měsíc - 13. plat, notebook, telefon a další benefity - stravenky ve výši 85 Kč/odpracovaný den - moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv - kariérní růst Prac. doba: od 6:00 nebo 7:00 hod., 7,5 hod. Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte POUZE na výše uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobilní telefon).

Společnost

DAVON s.r.o.

Lokalita pracoviště

Šumperská 1353, 783 91 Uničov 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.10.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DAVON s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DAVON s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému