Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Elektro projektant – junior, senior

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Hledáme kolegu do našeho týmu juniora nebo se zkušenostmi v oboru elektrotechnickém, znalostí NJ nebo AJ, znalostí AutoCAD, dobrou orientaci v tech. dokumentaci. Nabízíme 25 dní dovolené, mobilní telefon, notebook, příspěvek na připojištění s platem 30 – 40 000 Kč/měs. v Praze.

Požadavky:

-       min. SŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru

-       aktivní znalost NJ nebo znalost AJ s NJ na základní úrovni (čtení tech. dokumentace)

-       výborná znalost MS Office, Auto CAD,…

-       dobrá orientace v technické dokumentaci

-       schopnost týmové spolupráce

-       časová flexibilita a ochota cestovat

Pracovní náplň:

-       zodpovědnost za technickou stránku a funkčnost instalovaných elektroinstalací

-       starostlivost o bezproblémový chod výrobních strojů

-       kontrola nastavení strojů

-       zajištění oprav a celkové údržby

-       spolupráce na nových projektech - aktivní komunikace se zákazníky v NJ/AJ

-       práce v programu E-plan electric, AutoCAD, ECSCAD, ELCAD

Nabízíme:

-       bonusy a prémie

-       mobilní telefon a notebook

-       příspěvek na penzijní a životní připojištění

-       25 dní dovolené + 5 dní sick days

-       vzdělávací kurzy a školení

-       pracoviště Praha

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Hlavní město Praha kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Elektrotechnický sektor
Profese: Elektrotechnický inženýr v oboru Technika a elektrotechnika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému