Pracovník ostrahy, vrátný (OZP)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RANOB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - pracovník ostrahy, vrátný (ozp).

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.; nástup možný IHNED; Náplň práce: ostraha venkovního objektu skládky v katastru obce Hradčany s nepravidelnými pochůzkami v rámci kontrolního systému v mimopracovní době (noc, So a Ne, svátky); Požadavky: zdravotní stav umožňující výkon ostrahy pochůzkou; samostatnost k plnění pokynů a směrnic; komunikativnost; trestní rejstřík bez záznamu; certifikát strážného - výhodou Nabízíme: možnost prodloužení pracovního poměru; stabilní práce v zavedeném kolektivu; možnost výkonu práce i na DPP Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt; - telefonicky (08,00 - 17,00hod.) na čísle kontakt- pan Vítězslav Bielský

Společnost

RANOB s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hradčany 88, 751 11 Radslavice (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník bezpečnostní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RANOB s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RANOB s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému