Fyzioterapeut/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Oblastní charita Červený Kostelec hledá vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeuti specialisté - fyzioterapeut/ka.

FYZIOTERAPEUT- KA Po uplynutí zkušební doby možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Požadujeme - jakékoliv vzdělání s neurologickým zaměřením - výhodou platná registrace (práce bez dohledu - empatický vztah k lidem, schopnost porozumět a pomáhat - spolehlivost a schopnost týmové práce - čistý trestní rejstřík Předchozí praxe v oboru je výhodou nikoli však podmínkou Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání, ihned od nástupu příspěvek na obědy, po odpracování 6-ti měsíců benefit na dovolenou, sport, vzdělávání, 5 dní dovolené navíc, možnost přechodného ubytování Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Lokalita pracoviště

Dvůr Králové nad Labem 1, 544 04 Žireč, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Masér, fyzioterapeut v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Fyzioterapeuti specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oblastní charita Červený Kostelec výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oblastní charita Červený Kostelec o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému