Senior konstruktér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AF - Engineering s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři - senior konstruktér.

Popis pracovní pozice: Hlavní náplní pracovní pozice je práce s 3D konstrukčními programy, tvorba výrobně konstrukční dokumentace dle požadavků zákazníka. V rámci pozice je kladen důraz na komunikaci se zákazníkem a spolupráci uvnitř projektového týmu zákazníka, odpovědnost za svěřené úkoly. Požadujeme: - SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření - zkušenosti s 3D konstruováním (Catia V5, popř. jiný), zkušenost s PLM výhodou - komunikativní znalost AJ - ochotu učit se novým věcem - zájem o oblast energetiky a/nebo automotive Nabízíme: AF je inženýrská firma - pojďte s námi pracovat pro renomované zákazníky po celém světě. - hlavní pracovní poměr - flexibilní pracovní doba - zajímavou a tvořivou práci v příjemném prostředí - po zaškolení možnost práce v zahraničí - progresivní finanční ohodnocení - nadstandardní firemní zázemí - 5 týdnů dovolené - firemní akce Kontakt: Ing. Lenka Hasmanová e-mail: kontakt tel: kontakt AF - Engineering s.r.o. Teslova 1241/5a 301 00 Plzeň kontakt

Společnost

AF - Engineering s.r.o.

Lokalita pracoviště

Teslova 1241, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnický inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AF - Engineering s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AF - Engineering s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému