OpenStack Senior software inženýr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mirantis Czech a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru - openstack senior software inženýr.

Místo výkonu práce: Thámova 137/16, Karlín, 186 00, Praha 8 Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu kontakt, nebo kontakt Kontaktní osoba: pan Pavel Matějíček a paní Vladlena Silyuková UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Společnost Mirantis Czech a.s. poptává pracovníka na pozici Senior OpenStack softwarový inženýr. Primární odpovědností takového pracovníka je vedení týmu softwarových a deployment inženýrů a záštita projektů zejména po technické stránce. Analýza, rychlá orientace v dané problematice, návrh řešení, jejich implementace, vyhledávání řešení na míru, orientace na zákazníka. Znalost v oboru samozřejmostí. Požadavky na příslušnou pracovní pozici zahrnují znalost angličtiny, zkušenosti v nadnárodní společnosti, vysokoškolské vzdělání, praxi se softwarovým designem a architekturou, expertní znalosti programování v programovacím jazyku Python, dovednost administrace a řešení problémů v Linuxu, zkušenost s databázemi (MySQL, Galera, PostgreSQL, RabbitMQ). Místo výkonu práce Thámova 137/16, 186 00, Praha 8. nebo v nových prostorách v rámci Prahy 8.

Společnost

Mirantis Czech a.s.

Lokalita pracoviště

Thámova 137, 186 00 Praha 86, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 85 000 - 105 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mirantis Czech a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mirantis Czech a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému