O NÁS SPOLEČNOST OUTDOOR LIBEREC JE S VÁMI JIŽ 10 LET! Naše firma Outdoor Liberec, s.r.o. vznikla počátkem roku 2006. Působíme tedy na trhu více jak 10let v oboru čtyřkolek a motocyklů. Provozujeme kamenný obchod Moto&Quad Shop , který se zabývá především prodejem nových čtyřkolek a bazarových motocyklů a příslušenství s tím spojeného. Díky našim zkušenostem Vám nabízíme pouze produkty prověřené a fungující. Produkty, které prodáváme, sami hojně využíváme. Ať už se jedná o čtyřkolky, motocykly, příslušenství, či ochranné prvky (vč.oblečení). Vždy se s Vámi můžeme podělit o naši zkušenost a potvrdit kvalitu námi prodávaného sortimentu. Hlavními značkami v nových čtyřkolkách, které oficiálně zastupujeme, jsou Can-am (Bombardier), ArcticCat, Polaris, TGB, Access motor, Linhai. Nabízíme pouze funkční a kvalitní značkové stroje, u kterých máme zaručeny záruční opravy, dostupné náhradní díly a vhodné poradenství. Čínské čtyřkolky, které možná lákají svou nízkou cenou a v závěru Vám jen přivedou starosti, u nás nenajdete. Pokud chcete být dobře chráněni při jízdě na motocyklu či čtyřkolce, stačí si vybrat ze široké nabídky bund, kalhot, dresů, bot, chráničů, helem a všeho ostatního co k bezpečné jízdě patří. Klademe velký důraz na to, aby námi nabízené zboží, bylo na prodejně skladem v dostatečném množství, k okamžitému odběru. Není tedy třeba čekat, než Vaši velikost objednáme. Mezi nejhlavnější produkty patří zejména oblečení anglické značky RST či přilby španělské značky LS2 Helmet Spain. Od hlavy až k patě se u nás můžete obléknout do motokrosové značky FOX, kterou jsme rozšířili o nabídku street/fashion oblečení (trika, mikiny, kšiltovky, tepláky, batohy, atd.) Veškeré zboží (oblečení, doplňky a příslušenství) lze zakoupit i přes náš internetový obchod Moto&Quad Shop. U každého zboží je zde uvedena dostupnost; SKLADEM/Na Dotaz, která je několikrát denně aktualizována podle skladových zásob v kamenné prodejně! Zboží si můžete také jen objednat přes e-shop a následně vyzvednout v kamenném obchodě (Osobní odběr). Kompletní nabídku MX i street/fashion oblečení FOX najdete na eshopu FoxObleceni.cz.

ASISTENTKA PRODEJE/PRODAVAČKA v prodejně čtyřkolek, motorek, oblečení FOX.

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 19 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Prodej street/fashion a MX oblečení FOX Prodej moto-oblečení (oblečení, helmy, rukavice,boty...) ZAŠKOLÍME! Obsluha a komunikace se zákazníky Vyřizování objednávek přes eshop Práce se zbožím, udržování pořádku

yp pracovního poměru:HPPMísto práce:LiberecNástup:IhnedPlat: 19.000,- - 26.000,- Kč

NÁPLŇ PRÁCE

  • Prodej street/fashion a MX oblečení FOX
  • Prodej moto-oblečení (oblečení, helmy, rukavice,boty...) ZAŠKOLÍME!
  • Obsluha a komunikace se zákazníky
  • Vyřizování objednávek přes eshop
  • Práce se zbožím, udržování pořádku

POŽADUJEME

  • pracovitost, myšlení u práce, bezúhonnost, chuť dále se zdokonalovat,loajalitu,zodpovědnost.. PRAXE NENÍ NUTNÁ! Zaškolíme!
  • Vzdělání není rozhodující

NABÍZÍME

  • Zajímavé platové ohodnocení, možnost bonusů po zaškolení, možnost platového i profesního růstu,  férové jednání, účast na zajímavých akcích.

Společnost

Outdoor Liberec s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Dr.Milady Horákové 1093/116a, 46006 Liberec (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Obchod
Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavač, prodejce, Asistent prodejního týmu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Kolektiv 25-35let
  • Práce v centru města
  • Zásadně bez kravaty
  • Dobrá dostupnost MHD
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Outdoor Liberec s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Outdoor Liberec s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému