Elektro technik/technička

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Heineken Česká republika, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení - elektro technik/technička.

První kontakt e-mailem (zaslat CV, ideálně přihlásit se přes kontakt) Náplň práce: Obsluhovat stroje Provádět údržby a opravy strojů Evidovat technická data o průběhu a výsledcích práce Samostatně pracovat na přidělených projektech v oblasti packagingu (stáčíren) Dohlížet na strojní zařízení, zajišťovat bezproblémový chod směny Zajišťovat bezpečnost práce Operativně řešit problémy Pracovat ve vícesměnném provozu Více informací na: kontakt Pozice se jmenuje Elektro technik / technička. Požadavky: SŠ/SOU technického směru Vyhlášku 50 min §6 Dobrou technickou orientaci Proaktivní přistup k práci Ochotu učit se Ochotu pracovat ve vícesměnném provoze, i o víkendech A výhodou pak pro Vás dále bude: Praxe ve výrobním podniku, oblast výroby nebo technologie Obecný přehled o různých výrobních technologiích, zařízeních a přístrojích Časová flexibilita, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, přirozená autorita, důslednost Znalosti práce na PC (MS Office) Zaměstnanecké výhody: " 5 týdnů dovolené " Odborný a kariérový rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání " Další benefity dle vlastního výběru (cafeterie) a zaměstnanecké pivo souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Lokalita pracoviště

Hlinky 160, 603 00 Brno 3 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 24 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50 - §6

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Heineken Česká republika, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Heineken Česká republika, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému