Údržbář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - údržbář.

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky, e-mailem. Úkoly na pozici: * zajištění provozu výrobního procesu po strojní stránce * zajištění oprav výrobního zařízení ve spolupráci s dodavatelskými firmami Požadované znalosti a dovednosti: * vzdělání technického směru * kvalifikace dle vyhlášky č. 50/78 Sb. §6 * znalost základů práce s PC - MS Office, MS Outlook, internet * zájem poznávat technologii výroby skla a učit se * technická zdatnost, manuální zručnost, komunikativnost, zodpovědný přístup k práci, organizační schopnosti, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce, odolnost vůči stresu Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, slevy na výrobky

Lokalita pracoviště

Sklenářská 643, 619 00 Brno 19, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

10.8.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • word
  • excel
  • internet
  • vyhláška 50 - §6

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému