Všeobecná sestra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov pro seniory Kaplice hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením - všeobecná sestra.

Všeobecná sestra - vzdělání středoškolské. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení, nástup od 1.9.2017, prac. úvazek plný, prac. doba nepřetržitá. Mzda od 22.000,-- - 33.000,-- Kč hrubého. Náplň práce: provádění komplexní specializované péče o uživatele, usměrňování odborné činnosti, monitorování a vyhodnocování potřeb uživatele, asistence při diagnostických a léčebných výkonech, zavádění standardních ošetřovatelských plánů do praxe. Požadujeme: bezúhonnost (dle § 79 odst. 2 a 3 zákona 108/2006 Sb.), zdravotní způsobilost, odbornou způsobilost - dosažené vzdělání SZŠ, VOŠ, VŠ, registrovaná sestra pracující bez odborného dohledu dle zákona č. 96/2004 Sb., znalost zákona 108/2006 Sb., 48/1997 Sb. Nabízíme: nástup do nově, moderně vybaveného Domova pro seniory v Kaplici, stabilní zázemí organizace s více jak dvacetiletou tradicí, práci v dynamickém kolektivu. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, zázemí stabilního zaměstnavatele, podpora odborného růstu. Kontakt: Mgr. Vladimíra Holczerová, tel.: kontakt(po - pá od 8:00 hod. - 15:00 hod.), e-mail: kontakt. Ověřeno dne 28.8.2017.

Společnost

Domov pro seniory Kaplice

Lokalita pracoviště

Míru 366, 382 41 Kaplice 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 33 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov pro seniory Kaplice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov pro seniory Kaplice o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému