Work Service Czech s.r.o. je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí. Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít. Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Operátor/ka výroby Plzeň

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 23 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Operátor/ka výroby

Pracovní doba: 2 směnný provoz 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00

Náplň práce
- kompletace dveřních panelů, montážní práce dle instrukcí na lince

Nástup: ihned

Požadujeme

- manuální zručnost
- spolehlivost
- schopnost týmové práce

Nabízíme

- mzda až 23 000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- dvousměnný provoz

V případě zájmu zašlete životopis prostřednictvím odpovědního formuláře,  nebo posílejte SMS: "PRÁCE PLZEŇ" a my Vám zavoláme nazpět.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Společnost

Work Service Czech s.r.o.

Společnost se zahraniční účastí
Rok založení společnosti: 1999
Velikost společnosti: 1 501-5 000 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Londýnská 730/59, 12000 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Automobilový průmysl
Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělník, Operátor strojů a zařízení, Dělník, Manipulační dělník

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Příspěvek na stravu
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Work Service Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Work Service Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému