Pracovník v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Slezská diakonie hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - pracovník v sociálních službách.

Požadujeme: "splnění kvalifikačních požadavků dle §116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, min. kurz pracovníka v sociálních službách "trestní bezúhonnost "komunikační dovednosti, "psychická odolnost, "schopnost samostatné i týmové práce "uživatelská znalost práce na PC, "osobnostní vlastnosti - samostatnost, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, kreativita, "hra na hudební nástroj vítána "pozitivní vztah k lidem bez domova Nabízíme: "zkrácený pracovní úvazek 0,8 max. 30 hod, "možnost dalšího prohlubování vzdělání, "kreativní způsob práce, "zázemí malého kolektivu, "mzdové podmínky: 10 720,-Kč, zvláštní příplatek 480,-Kč, příplatky za SO,NE a svátky, po zkušební době osobní ohodnocení "nepřetržitý provoz (denní, noční a někdy odpolední), Podmínka: V rámci směnného provozu je potřeba zajišťovat i výměnu PB láhvi na plyn a v topné sezóně se přikládá do kotle na tuhá paliva. Předpokládaný nástup 1. 9. 2017 Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu kontakt. V předmětu emailu uveďte VŘ - pracovník v sociálních službách. Přihláška bude obsahovat strukturovaný ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS. Na neúplné přihlášky či přihlášky přijaté po tomto termínu nebude brán zřetel!

Společnost

Slezská diakonie

Lokalita pracoviště

Klášterní 367, 735 11 Orlová 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 720 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Slezská diakonie výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Slezská diakonie o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému