Šička/krejčí (OZP)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Charita sv. Alexandra hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - šička/krejčí (ozp).

Místo výkonu práce: Ostrava Kunčičky Životopis zasílejte na adresu kontakt nebo poštou na Charita sv. Alexandra, Holvekova 651/28, 718 00 Ostrava- Kunčičky. Bližší informace poskytne Zuzana Foltová - vedoucí textilní dílny, tel: kontakt. Do chráněné textilní dílny v Ostravě - Kunčičkách hledáme zaměstnance na pozici Šička/krejčí s praxí (vhodné pro OZP) Mzda za plný úvazek 12.200,- - 14.000,- Kč. Požadavky: ˘ praxe v šití na strojích ˘ výuční list v oboru výhodou ˘ přesnost, zručnost, samostatnost ˘ svědomitý přístup k práci ˘ trestní bezúhonnost Nabízíme: ˘ práce v přátelském kolektivu ˘ stravenky ˘ pracovní úvazek dle dohody ˘ jednosměnný provoz Nástup dle dohody. Benefity: stravenky, prémie, dovolená 25 dní.

Společnost

Charita sv. Alexandra

Lokalita pracoviště

Holvekova 651, 718 00 Ostrava 18, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Šička v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 6 600 - 7 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Charita sv. Alexandra výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Charita sv. Alexandra o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému