PEDAGOGOVÉ VOLNÉHO ČASU - životopisy zasílat do 27. 8. 2017.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dům dětí a mládeže Beroun, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pedagogové volného času - pedagogové volného času - životopisy zasílat do 27. 8. 2017..

PEDAGOGOVÉ VOLNÉHO ČASU - místo výkonu: Beroun. Požadavky: pedagogické vzdělání (min. jakákoliv maturita + doplňkové pedagogické studium), ŘP sk. B. Náplň práce: - příprava materiálů na semináře a kroužky (nákup, evidence, výroba polotovarů), - připrava seminářů pro ZŠ a ŠD, - příprava seminářů pro dospělé, - výroba odměn, kulis a rekvizit na akce DDM, - vedení evidence šablon, nápadů, omalovánek, odborné literatury, technik, - provádění malé inventury (2x do roka), - vedení zájmových útvarů, - vedení letních příměstských táborů, - účast na akcích pořádaných DDM, - vykonávání koordinační a metodické činnosti v oblasti zájmového vzdělávání, - zpracování návrhů podkladů k rozpočtu DDM, - zabezpečování vypořádání účelových dotací včetně závěrečného vyhodnocení, - spolupráce při zabezpečování soutěží, přehlídek a výstav se školami a školskými zařízeními, - spolupráce s dalšími institucemi a organizacemi, které vyhlašují a organizují soutěže a akce pro děti a mláděž, - podílení se na vytváření a realizaci specifických soutěží, podílení se na přípravě objednávek, smluv a rozpočtových opatření. Zaměstnanecké výhody: 40 dnů dovolené. Kontakt: životopisy zasílat do 27. 8. 2017, více info na tel. (8:00 - 20:00 hod.) či e-mail.

Společnost

Dům dětí a mládeže Beroun, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Svatojánská 217, 266 01 Beroun 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pedagog volného času v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Pedagogové volného času

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 260 - 25 560 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dům dětí a mládeže Beroun, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dům dětí a mládeže Beroun, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému