Dělníci pokládkové čety

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STRABAG a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl - dělníci pokládkové čety.

Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Bílková Karin Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt, tel.kontakt 8:00 - 16:00 hod. Náplň práce: manuální stavební práce při výstavbě mostů, obsluha jednoduchých stavebních strojů, práce dle pokynů nadřízeného pracovníka, manipulační práce se stavebními hmotami Požadavky: vzdělání základní nebo střední odborné s vyučením, vazačský průkaz výhodou, ochota cestovat, časová i místní flexibilita, schopnost spolupráce, pracovitost, spolehlivost Nabízíme: zázemí stabilní a silné společnosti, přátelské a týmové prostředí, dobré mzdové ohodnocení, po zapracování možnost získat zaměstnání na dobu neurčitou

Společnost

STRABAG a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STRABAG a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STRABAG a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému