Inženýr kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kovárna VIVA, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - inženýr kvality.

Kovárna VIVA a.s. je přední česká průmyslová kovárna sídlící ve Zlíně. Specializujeme se na výrobu zápustkových výkovků z legovaných, mikrolegovaných, uhlíkových a konstrukčních ocelí. Momentálně hledáme spolupracovníky na pozici: INŽENÝR KVALITY Požadujeme: - SŠ vzdělání technického směru, - praxe v oblasti kvality minimálně 3 roky, - praxe v oblasti kontroly a měření, - znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1, - znalost požadavků v oblasti kvality dle ISO 9 001, TS 16 949, - komunikativnost, ochota vzdělávat se, - řidičský průkaz skupiny B, - schopnost týmové práce, samostatnost a flexibilitu, - analytické, organizační a komunikační schopnosti. Pracovní náplň: - zajištění analýz, praktické využití nástrojů kvality (5xProč, Ishikava), - rozvoj systému řízení kvality a ochrany životního prostředí IATF, - řízení zákaznických reklamací a požadavků, - vyhodnocení výsledků kvality, účast u externích i interních auditů, - tvorba interní dokumentace a norem. Nabízíme: - práci ve stabilní a prosperující společnosti se silným zázemím, - odpovídající platové ohodnocení, - mimořádné bonusy formou 13. a 14. platu, - širokou možnost vzdělávání, - podporu osobního i profesního růstu, - odborná školení, týden dovolené navíc, - další benefity v rámci sociálního programu.

Společnost

Kovárna VIVA, a. s.

Lokalita pracoviště

Vavrečkova 5333, 760 01 Zlín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kovárna VIVA, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kovárna VIVA, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému