OpenStack Senior Software inženýři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mirantis Czech a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru - openstack senior software inženýři.

Místo výkonu práce: Thámova 137/16, Karlín, 186 00, Praha 8 Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu kontakt nebo kontakt Kontaktní osoba: pan Pavel Matějíček, paní Vladlena Silyuková UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Společnost Mirantis Czech a.s. poptává pracovníka na pozici OpenStack Senior Software inženýr. Požadavky na příslušnou pracovní pozici zahrnují výbornou znalost angličtiny, praxi v nadnárodní společnosti, odpovídající kvalifikaci/zkušenosti. Náplň práce: podpora a přímá účast na zajištění vedení týmu spravující technické a softwarové řešení projektů. Analýza řešení projektů a s tím související agenda, potřeby, včetně implementace projektových řešení, návrhů řešení, komunikace se zákazníkem, projektová řešení dle potřeb zákazníka na míru. Průběžné zvyšování kvalifikace, technických potřeb a znalostí s ohledem na potřeby zákazníka a potřeby Mirantisu. Místo výkonu práce Thámova 137/16, Praha 8, nebo v nových prostorách v rámci Prahy 8.

Společnost

Mirantis Czech a.s.

Lokalita pracoviště

Thámova 137, 186 00 Praha 86, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 95 000 - 115 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.12.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mirantis Czech a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mirantis Czech a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému