Sales consultant (konzultant/ka prodeje)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Czech Cool Trade s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - sales consultant (konzultant/ka prodeje).

Místo výkonu práce: Ostrava Neváhejte a pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu: kontakt. Do předmětu zprávy uveďte název pozice. Pokud se zajímáte o oblasti zdravého životního stylu, sportu a obchodu a chcete pracovat v přátelském kolektivu, kde Vám vedení nestojí za zády, tak je tato pozice ideální právě pro Vás. Pro našeho klienta hledáme dva šikovné kolegy na pozici SALES CONSULTANT. Náplň práce: "Vyhledávání a oslovování nových partnerů mezi společnostmi; "Příprava a realizace nabídek, cenové kalkulace, prezentace a další aktivity podporující prodej; "Budování dlouhodobých vztahů s klienty; "Spolupráce s ostatními odděleními společnosti; "Cestování v rámci Ostravy a okolí; "Účast na networkingových akcích a konferencích; "Reporting a související administrativa (bez ní se to neobejde); "Vytváření týmové a přátelské atmosféry. Požadavky: "Aktivní znalost prostřední obchodu B2B; "Skvělé komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti. "Samostatnost a proaktivní přístup; "Orientace na výsledek i kvalitu; "Zájem o sport, aktivní život i relaxaci; "Chuť se stále zlepšovat a vyvíjet se; "ŘP sk. B (aktivní řidič/ka). Nabízíme: "Nadstandardní finanční ohodnocení již při nástupu; "Osobní automobil k výkonu práce; "Práci v přátelském a týmově založeném kolektivu s důrazem na vzájemnou důvěru; "Práci na HPP; "Kariérní růst; "Užívání firemních produktů i pro rodinné příslušníky, atd. Více podrobností Vám rádi sdělíme osobně. Pokud se neozveme do 14 dnů, vybrali jsme jiného kandidáta.

Společnost

Czech Cool Trade s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bílovecká 483, 721 00 Ostrava 21, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.11.2017

Požadavky

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Czech Cool Trade s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Czech Cool Trade s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému