Financial Controller

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LUKOIL Accounting and Finance Europe s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti účetnictví - financial controller.

Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Čubanová Kamila, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Vzdělání ekonomického směru jazyky - angličtina komunikační jazyk ve společnosti, ruština - komunikační jazyk s mateřskou společností - týmový hráč, proaktivní postoj, schopnost plnit náročné projekty v termínech a v závislosti na měnícím se prostředí, výborné analytické a komunikační dovednosti - praxe vítána - příspěvek na dopravu, příspěvek na životní pojištění, kurzy angličtiny

Společnost

LUKOIL Accounting and Finance Europe s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: 55 000 - 75 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Ruština
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LUKOIL Accounting and Finance Europe s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LUKOIL Accounting and Finance Europe s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému