Techničtí specialisté pro střechy a fasády

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Coleman S.I., a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní stavební technici - techničtí specialisté pro střechy a fasády.

TECHNIČTÍ SPECIALISTÉ PRO STŘECHY A FASÁDY Požadujeme: · VŠ vzdělání stavebního zaměření · zkušenost v oblasti střech · dobré komunikační schopnosti · radost z týmové spolupráce · loajalitu · nasazení, zájem · chuť učit se a zlepšovat · znalost AJ nebo NJ slovem i písmem Základní zodpovědnost: · technické poradenství zákazníkům · podpora obchodníků při prodeji · zpracování technických vyjádření, posudků, článků a návrhů střech · školení obchodního týmu i zákazníků · spolupráce na marketingu vlastních produktůZákladní zodpovědnost: · technické poradenství zákazníkům · podpora obchodníků při prodeji · zpracování technických vyjádření, posudků, článků a návrhů střech · školení obchodního týmu i zákazníků · spolupráce na marketingu vlastních produktů Nabízíme: · perspektivní práce v moderní rozvíjející se společnosti · zázemí stabilní firmy s 20-ti letou tradicí · zajímavé finanční ohodnocení · možnost profesního a osobního růstu · služební automobil s možností k osobnímu užívání · notebook, mobilní telefon · zaměstnanecké výhody

Společnost

Coleman S.I., a.s.

Lokalita pracoviště

Smetanova 1484, 755 01 Vsetín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní stavební technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Coleman S.I., a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Coleman S.I., a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému