Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MSD IT Global Innovation Center s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - systémoví administrátoři, správci počítačových sítí.

Místo výkonu práce: Hl.m. Praha Kontaktní osoba: Rosman Jana, tel.: 77747355, e-mail: kontakt Žadatem musí mít znalost : SAP - ECC, Netweaver, BOBJ, Solution Manager, EP and PI, dataáze MS SQL, Oracle, DB2 and Sybase, operační systémy : Windows Server, Linux and Unix, zkušenosti s instalací a konfigurací ECC 6.0, SAP, Net weaver 7.x, BOBJ4.x ,Trex a Live Cache v Unix/Windows prostředí s MS SQL 2005 & 2008 ; databázemi, DB2 , Oracle and Sybase databázemi, znalost SAP Modulů jako Solution Manager, BOBJ , PI ,EP ,ERP a znalost HANA administrace. Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytně nutná.

Společnost

MSD IT Global Innovation Center s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 75 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.8.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MSD IT Global Innovation Center s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MSD IT Global Innovation Center s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému