HYPOTEČNÍ SPECIALISTA/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CZ.hypoteka.CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté řízení úvěrů - hypoteční specialista/ka.

Láká vás práce s penězi, ale nechcete sami oslovovat lidi a telefonovat jako v Call centru? Nabízíme velký klientský kmen kontaktů a konkrétní klienty, kteří momentálně hypotéku chtějí a potřebují. Vaše práce bude probíhat ve vlastní kanceláři. Náplň práce: Vytvoření nabídek hypoték, komunikace s klientem a bankami, zajištění veškerých podkladů pro uzavření úspěšné hypotéky, administrativa Požadujeme: minimálně SŠ, znalost PC na uživatelské úrovni, ochotu na sobě pracovat, spolehlivost, reprezentativní a sebevědomé vystupování, dobrou komunikaci Nabízíme: zázemí silné společnosti s tradicí , kontakty na klienty, vlastní kancelář, výhodný mobilní tarif, příspěvek na osobní automobil, motivační programy, zaškolení zdarma, možnost certifikátu pro uplatnění na finančním trhu, slevy na produkty

Společnost

CZ.hypoteka.CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Široká 432, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 32 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CZ.hypoteka.CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CZ.hypoteka.CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému