Konstruktér - strojní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DIRAC Industries s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech - konstruktér - strojní.

První kontakt: Kvasnička Pavel, tel.: kontakt, e-mail: kontakt. Zaměstnání na dobu neurčitou po 6 měsících. Pracovní náplň: Vytváření technické dokumentace Návrhy technických řešení Spolupráce na inovaci stávajících a vývoji nových výrobků Tvorba elektrotechnických schémat Návrh elektrických zapojení Požadavky: SŠ vzdělání technického směru Praxe s projektováním v programu SolidWorks Komunikativní znalost AJ Znalost elektro velkou výhodou Zaměstnání ve stabilní, trvale se rozvíjející mezinárodní společnosti Zajímavou a kreativní práci na nových projektech Možnost profesního a osobního rozvoje Denní využití anglického jazyka Příjemné a přátelské pracovní prostředí Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, 2 x ročně možnost bonusu.

Lokalita pracoviště

K Automobilce 585, 280 02 Kolín 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 27 000 - 31 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.8.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DIRAC Industries s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DIRAC Industries s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému