Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ASBIS CZ, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci.

Místo pracoviště: - Obchodní 103, Čestlice Prvotní kontakt: - osobně na adrese místa pracoviště od 14:00 do 18:00 Upřesňující údaje: - práce se scannerem - balení zásilek - kolektiv 10-ti lidí Zaměstnanecké výhody: - placené přesčasy, volné víkendy - stravenky, 5 týdnů dovolení, sick day

Lokalita pracoviště

Obchodní 103, 251 01 Říčany u Prahy, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ASBIS CZ, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ASBIS CZ, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému