Administrativní assistent se znalostí AJ, FJ, RJ, ČJ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Next Page Studio s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní assistent se znalostí aj, fj, rj, čj.

Místo výkonu práce: Štěpánská č.p. 611/14, Nové Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Bukhnin Valeriy, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Náplň práce: - přijímání příchozích hovorů, odpovědi na počáteční dotazy, administrativní práce, zpracování telefonních a elektronických komunikací - správa databáze klientů a partnerů - aktualizace kontaktů v systému CRM. - práce s kalendářem. - administrativní podpora zaměstnanců společnosti - administrativní podpora partnerů společnosti - administrativní podpora pro klienty - shromažďování informací od partnerů společnosti Dovednosti a kvalifikace: - skvělé komunikační dovednosti - POVINNÉ: důkladná znalost francouzštiny, angličtiny, češtiny a ruštiny (písemné, mluvené, telefonické dovednosti); - znalost dalších jazyků je vítána: italština, němčina, španělština; - vysokoškolské odborné vzdělání - schopnost rychle se zapracovat a naučit se aktivně využívat informační systém  Osobní vlastnosti: - samostatnost, odpovědnost - důraz na detail, přesnost,  - vysoká schopnost práce nezávisle - diplomatické chování - velmi komunikativní - vyjednávací schopnosti - přetrvávající, optimistický projev - odolné proti stresu - orientovaný na výsledky - příjemný a udržovaný vzhled - smysl pro styl a krásu - slušné chování - proaktivní přístup - schopnost zpracovávat velké množství informací - vysoká motivace práce - připraven na velké pracovní zatížení, dobrý postoj k práci přesčas

Společnost

Next Page Studio s.r.o.

Lokalita pracoviště

Štěpánská 611, 110 00 Praha 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Ruština - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace
  • Francouzština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Next Page Studio s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Next Page Studio s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému