Administrativní podpora, koordinátor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mezinárodní asociace přepravců ropy hledá vhodného kandidáta na pozici Sekretáři (všeobecní) - administrativní podpora, koordinátor.

Místo výkonu práce : hl.m. Praha Způsob prvního kontaktu : e-mailem - kontakt Kontaktní osoba : Ing. Ondřej Šmolík Upřesňující informace : POŽADUJEME : - min.bakalářský stupeň vzdělání, ideálně ekonomického zaměření - praxi na obdobné pozici min. 5 let - právní povědomí - velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office) - výbornou písemnou a ústní znalost AJ a RJ - dobrou znalost kazašského jazyka - schopnost simultánního tlumočení - ochotu cestovat v rámci členských zemí zaměstnavatele ( ČR, Slovensko, Maďarsko, Rusko, Bělorusko, Ukrajina, Kazachstán, Čína) - platné vízum pro pobyt v členských zemích - výborné orgaizační a komunikační dovednosti - časovou flexibilitu, vstřícné jednání, pečlivost - mezinárodní řidičské oprávnění NÁPLŇ PRÁCE : - zabezpečování chodu sekretariátu - organizace pracovní agendy sekretariátu - příprava podkladů pro zasedání orgánů - distribuce podkladů pro zasedání orgánů příslušným osobách - komunikace s členy zaměstnavatele a externími poradci, příp. dalšími osobami - zabezpečení překladů a tlumočení při zasedáních - zabezpečování koordinace mezi externími poradci zaměstnavatele - zajišťování pošty, archivace dokumentů a listin

Společnost

Mezinárodní asociace přepravců ropy

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.8.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • řízení kamionu

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Ruština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mezinárodní asociace přepravců ropy výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mezinárodní asociace přepravců ropy o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému