Specialista PLS

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PREVENTADO medical s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví - specialista pls.

Požadavky: - vzdělání (zdravotnické obory) - DiS., Bc., Mgr. - proklientský přístup - komunikační schopnosti a profesionální vystupování - spolehlivost a zodpovědný přístup - uživatelská znalost práce na PC - řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) - schopnost organizovat a plánovat - analytické a strategické myšlení - alespoň základní orientace v oblasti pracovnělékařských služeb, ergonomie a fyziologie práce, nemocí z povolání atd. Nabízíme: - možnost si zvolit pracovní dobu vč. flexibilní pracovní doby - příjemný mladý kolektiv - odpovídající finanční ohodnocení - stravenky - Cafetérie benefity - mobilní telefon s neomezeným voláním do všech sítí a internetem - notebook - občerstvení na pracovišti - příspěvek na vzdělávání - prémie - 5 týdnů dovolené - termín nástupu dle dohody Náplň práce: - péče o síť smluvních lékařů - komplexní management on-site ordinací - odborné dohledy na pracovištích výrobních (v týmu) a nevýrobních firem vč. zpracování protokolu - zpracování odborných zpráv, posouzení, reportů - vedení personálu on-site ordinací vč. přípravy mzdových podkladů - pravidelné audity on-site ordinací - zdokonalování standardních operačních postupů - odborné poradenství klientům v ergonomii a PLS - zpracování kategorizace a pravidel pro nakládání s NCHLS

Společnost

PREVENTADO medical s.r.o.

Lokalita pracoviště

nám. T. G. Masaryka 588, 760 01 Zlín 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PREVENTADO medical s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PREVENTADO medical s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému