Skladnici

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Work Service Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladnici.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá 9-16 hod.) Přijmeme pracovníka na pozici skladník. Náplň práce: práce se čtečkou/skenerem, obsluha retraku, doplňování materiálu ve skladu, nakládka a vykládka zboží z kamionu. -nabízíme práci na hlavní pracovní poměr s 25 dní dovolené -osobní ohodnocení za produktivitu + příplatky dle ZP -pracovní doba: Po-Pá, střídaní směn (ranní 6-14, odpolední 14-22, noční 22-6) -osobní pohovor spojený s prohlídkou pracoviště Požadujeme: zkušenost s prací s VZV (platný průkaz není potřeba), dobrý zdravotní stav Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, svozový autobus z Brna i zpět ZDARMA, Místo výkonu práce: Průmyslová 1506, 691 23 Pohořelice

Lokalita pracoviště

Průmyslová 1506, 691 23 Pohořelice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

26.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Work Service Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Work Service Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému