konstruktér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ALDIT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - konstruktér.

KONSTRUKTÉR Náplň práce: navrhování konstrukcí zakázkových svítidel Požadavky: vzdělání středoškolské, vysokoškolské kreslení v AutoCad konstrukční praxe nutná (není nutno v konstrukci svítidel) řidičský průkaz skupiny B flexibilita Co nabízíme: Mzdové rozpětí: 29 000 - 32 000 Kč dle zkušeností Zajímavou práci v rostoucí firmě, která vyrábí skutečně kvalitní česká svítidla na luxusní zahraniční trhy. Práci v mladém a dynamickém kolektivu, možnost seberealizace. Kontakt: David Heřman tel.: kontakt e-mail: kontakt společnost: Aldit s.r.o. 468 71 Lučany nad Nisou 133 (místo výkonu práce)

Společnost

ALDIT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lučany nad Nisou 133, 468 71 Lučany nad Nisou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 29 000 - 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALDIT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ALDIT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému