Strojník/ce pásového rypadla

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ECOCOAL Slag Handling s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zemních a příbuzných strojů - strojník/ce pásového rypadla.

Pracoviště: Lihovarská, Ostrava - Kunčičky V přípdě zájmu pište na e-mail. Náplň práce: -řízení a obsluha kolových i pásových strojů -provádění běžné údržby a drobných oprav -kontrola a seřízení strojů a strojního zařízení -vedení záznamů o provozu strojů a zařízení -udržování pořádku na pracovišti Požadujeme: -strojnický průkaz pro kolové nakladače/pásové rypadlo -ŘP sk. C (další skupiny výhodou) -praxi v oboru min. 2roky -dobrý zdravotní stav, způsobilost k práci ve výškách -čistý trestní rejstřík -dodržování pravidel BOZP, dobrou pracovní morálku -základní vzdělání -samostatnost, pečlivost -šetrné zacházení se svěřenou technikou -zájem o další vzdělání a rozšíření odborné praxe Nabízíme: -práci na plný úvazek -7,5 hodinové denní směny -kvartální prémie -stravenky -příspěvek na penzijní pojištění -možnost přesčasů i směnové práce -smlouvu na dobu určitou - 1rok s možností prodloužení -25 dní dovolené

Společnost

ECOCOAL Slag Handling s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mrštíkova 885, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič zemního stroje v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Obsluha zemních a příbuzných strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 000 - 24 150 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • výškové práce
  • obsluha kolového nakladače

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ECOCOAL Slag Handling s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ECOCOAL Slag Handling s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému