SEŘIZOVAČ NA LISOVNĚ UMĚLÝCH HMOT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VJB PARTNER GROUP, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - seřizovač na lisovně umělých hmot.

SEŘIZOVAČ NA LISOVNĚ UMĚLÝCH HMOT - PP na dobu určitou, po 2 letech doba neurčitá Kontakt: e-mailem: kontakt; kontakt Životopis zaslat na e-mail kontakt nebo telefonicky na tel.kontakt- pan Hoch. Podmínka: praxe v oboru min. 3 roky Samostatný provoz (obsluha vstřikovacích lisů Battenfeld, Engel, Arburg). Střídání ranní a odpolední směny (do 24:00 hodin). Nabízíme : 5 týdnů dovolené, závodní stravování, čtvrtletní a vánoční odměny . Místo výkonu práce: Jáchymov

Společnost

VJB PARTNER GROUP, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

K Lanovce 1042, 362 51 Jáchymov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Plastikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 29 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

7.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VJB PARTNER GROUP, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VJB PARTNER GROUP, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému