Fundraiser/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nadační fond Betlém nenarozeným hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - fundraiser/ka.

Místo výkonu práce: Českobratrská č.p. 1229/13, Moravská Ostrava Nástup od listopadu 2017 nebo dohodou. Strukturovaný životopis a motivační dopis (dopis v délce cca 1000 znaků bez mezer) zasílejte do 30. 9. 2017 v příloze e-mailu na adresu: kontakt. Do předmětu e-mailu uveďte heslo: FUNDRAISER. Vybraní zájemci budou přizváni k osobnímu pohovoru v sídle společnosti v Ostravě. Hledáme někoho, kdo by s osobním nasazením pečlivě a poctivě rozvíjel oblast dárcovství. Uvítáme, pokud nám nový kolega nebo kolegyně bude pomáhat také při prezentaci poslání organizace, s realizací kampaně, v komunikaci s potenciálními dárci - jednotlivci, zástupci firem i obcí. Je to práce z velké části pracovní doby v "terénu", ideální pro člověka s životními zkušenostmi, který rád/a komunikuje, nebojí se navazovat nové vztahy. Požadujeme: loajalitu s posláním organizace, spolehlivost, svědomitost - morální bezúhonnost, komunikativnost, velmi dobrou schopnost vést, rozhovory s potenciálními donátory, schopnost samostatné práce zaměřené na plnění, dohodnutých cílů, cestování s využitím MHD, min. SŠ vzdělání, příjemný vzhled a vystupování. Nabízíme: zajímavou a smysluplnou práci v malém kolektivu, prostor pro tvůrčí práci, flexibilní pracovní dobu (možnost zkárceného úvazku), odpovídající finanční ohodnocení závislé na výsledcích práce.

Společnost

Nadační fond Betlém nenarozeným

Lokalita pracoviště

Českobratrská 1229, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nadační fond Betlém nenarozeným výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nadační fond Betlém nenarozeným o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému